Praca

STOLARZ

Miejsce pracy: Hermanowa 96 (pow. rzeszowski)

Opis stanowiska:

  • produkcja mebli w oparciu o dokumentację techniczną
  • praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku stolarza
  • dokładność, sumienność, uczciwość
  • umiejętność pracy przy maszynach stolarskich oraz obsługa elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do negocjacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwijanie umiejętności i technicznych
  • pracę w miłej atmosferze
  • uczestnictwo w realizacji prestiżowych projektów

LAKIERNIK

  • nanoszenie powłok lakierniczych metodą natryskową, lakierowanie pistoletem
  • możliwość nauki obsługi automatu lakierniczego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne zarobki adekwatne do kwalifikacji,
  • pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na:

biuro@art-form.net.pl